Galeria Turek będzie pierwszym centrum handlowym w Turku – mieście liczącym 30 tysięcy mieszkańców. Czterokondygnacyjny obiekt będzie dysponował łączną powierzchnią sześciu tysięcy metrów kwadratowych. Znajdzie się w nim 30 sklepów oraz punkty usługowe i kawiarnie. Klienci będą mogli skorzystać ze 140 miejsc parkingowych. Galeria Turek powstanie nieopodal centrum miasta, przy ulicy Milewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS. Otwarcie centrum nastąpi w grudniu 2012 roku.

– Komercjalizacja Galerii Turek to kolejny projekt, po Centrum Kowale, z sektora retail, który realizujemy w tym roku – powiedziała Renata Osiecka, partner zarządzający Axi Immo.

Pod koniec maja informowaliśmy, że firma będzie odpowiedzialna za komercjalizację także w powstającym w Trójmieście Centrum Handlowym Kowale. W tej lokalizacji do wynajęcia jest 30 lokali handlowych, rozmieszczonych na powierzchni 4,7 tysięcy metrów kwadratowych.

Axi Immo oferuje doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych w tym: wynajem i zarządzenie powierzchniami magazynowi, handlowymi i biurowymi, a także obrót gruntami inwestycyjnymi. W ramach jej oferty świadczone są usługi zarządzania łańcuchami B2Bi B2C. Do klientów firmy należą również m.in.: warszawska Galeria Metropol Dom i Wnętrze oraz Centrum Handlowe Skorosze w Warszawie.