Nowy salon Empik w Radomiu będzie miał 338 metrów kwadratowych powierzchni, natomiast sklep Smyk  722 metry kwadratowe powierzchni. Placówki te dołączą do grona 20 markowych sklepów i punktów usługowych, które znajdą się w street mallu. Wśród najemców, którzy już podpisali umowy są: supermarket Tesco, pralnia chemiczna oraz apteka APS.

Street Mall Vis a Vis zlokalizowany jest w ścisłym centrum Radomia przy skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Struga. Centrum będzie miało 3 400 metrów kwadratowych powierzchni i zostanie wyposażone w parking na 100 miejsc. Inwestorem jest firma Capital Park. Za komercjalizację odpowiada BOIG.

Radomski salon Empik zaoferuje swoim klientom ponad 2 mln tytułów – obok książek, także prasy, płyt, filmów, gier i programów multimedialnych, produktów art&pap oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i rozrywkowe. To już 154 salon Empik w naszym kraju.

Nowy sklep Smyk zaoferuje mieszkańcom szeroki wachlarz produktów dla dzieci – od zabawek, przez artykuły szkolne, książki, multimedia, akcesoria oraz odzież. Smyk jest siecią sklepów specjalistycznych dla dzieci, wchodzącą w skład Grupy Empik Media & Fashion. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 70 punktów firmy zlokalizowanych w centrach handlowych największych miast Polski. Sieć posiada również sklepy w Rosji, Ukrainie, Turcji oraz Rumunii.