Centrum Manufaktura w Łodzi

Do udziału w I Forum Rank Progress, zorganizowanego w Józefowie koło Warszawy, zostali zaproszeni przedstawiciele kilkudziesięciu najbardziej popularnych w kraju sieci. Potencjalni najemcy, mieli okazję zapoznać się z projektami dewelopera. W ramach dwudniowej imprezy odbyły się również robocze spotkania z najemcami. – Podczas Forum przeprowadziliśmy bardzo konkretne rozmowy dotyczące lokalizacji salonów w centrach, które już realizujemy (Krosno) lub mamy w najbliższych planach (Skarżysko-Kamienna i Chojnice). Mamy wstępnie złożone deklaracje podpisania umów najmu – powiedział Piotr Kowalski, dyrektor ds. komercjalizacji Rank Progress. – Jeden z wiodących operatorów spożywczych jest bardzo poważnie zainteresowany partnerską umową z Rank Progress, obejmującą wynajem powierzchni we wszystkich realizowanych przez nas centrach – zaznaczył.

Przedstawiciele Rank Progressu nie zdradzają jeszcze szczegółów. Wiadomo jednak, że w imprezie uczestniczyły osoby z Tesco, Empiku, LPP, Douglasa, Takko, Deichmanna, Jeronimo Martins, C&A, H&M, Pepco, OBI, Leroy Merlin, Praktikera, NG2, Komfortu, Castoramy, Reala, Amrestu, Rossmanna czy McDonald’s Polska.

– Inwestycje planowane w mniejszych miastach cieszą się dużym zainteresowaniem większości działających w Polsce globalnych i krajowych operatorów. Operatorzy przyznali nam, że ustalając wspólnie nasze projekty mamy gwarancję dobrej lokalizacji i komercjalizacji na odpowiednim poziomie – skomentował Jan Mroczka, prezes zarządu Rank Progress.