2 czerwca w galerii ruszył mieszczący się na poziomie -1 butik Trendy4Ever. Ma on270 metrów kwadratowych powierzchnii. Z kolei 3 czerwca swoja placówkę uruchomiła firma Szkla.com, która wynajęła 43 metry kwadratowe.

Od początku 2011 roku w galerii Agora Bytom otwarte zostały również butiki odzieżowe: CroppTown, House, Top Secret i Moodo oraz obuwnicze: Prima Moda i Wojas. Wśród sklepów z akcesoriami domowymi pojawił się Home&You, a w ofercie gastronomicznej – należąca do sieci AmRest restauracja Burger King. Ofertę sportową powiększył też otwarty w marcu sklep sportowy marki Adidas i Nike.

Co więcej jesienią w bytomskim centrum powstanie salon marki odzieżowej Mohito, należącej do Grupy LPP. Lokal będzie znajdował się na parterze. Jego powierzchnia wyniesie 218 metrów kwadratowych.W przyszłości swój sklep w Agorze Bytom otworzy także jeans Club – na razie brak szczegółów dotyczących wielkości wynajętej powierzchni.

Agora Bytom powstała na placu Kościuszki w samym centrum Bytomia. Do obiektu prowadzi główna ulica handlowa miasta – ul. Dworcowa. Pięciokondygnacyjny obiekt o powierzchni 57 tysięcy metrów kwadratowych łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. W galerii znajdują się m.in.: wieloekranowe kino Cinema City, sklepy, kawiarnie, restauracje, punkty usługowe, a także siłownia Pure, centrum rozrywki Fantasy Park oraz powierzchnie biurowe. Centrum dysponuje parkingiem na tysiąc miejsc.