Otwarcie sklepu nastąpi wraz z uruchomieniem centrum Millenium Hall, które jest planowane na październik 2011 roku. To kolejny lokal sieci otwarty w tym roku. Wcześniej firma pojawiła się w radomskiej Galerii Słonecznej (250 metrów kwadratowych), centrum handlowym Turawa Park w Opolu (250 metrów kwadratowych), wynajęła także powierzchnię w rozbudowywanym CH Wzgórze w Gdyni (319 metrów kwadratowych).

Sephora powstała we Francji w 1970 roku. Od 1997 roku jest częścią Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH). Na polskim rynku marka jest obecna od 12 lat.

Millenium Hall jest zlokalizowane pomiędzy ulicami Rejtana, Kopisto i Karowej. Łączna powierzchnia centrum wynosi 110 tysięcy metrów kwadratowych, a powierzchnia GLA – ponad 56,6 tysięcy metrów kwadratowych. W obiekcie będzie funkcjonować 250 najemców. Powstanie także parking na 1000 miejsc. Millenium Hall będzie spełniać kilka funkcji. Przede wszystkim handlowo-biznesową, ale także kulturalno- rozrywkową, rekreacyjną, a także hotelową i konferencyjną. W obiekcie przygotowano cztery tematyczne pasaże: Sztuki, Filozofii, Przyrody i Nauki. Inwestycję realizuje Grupa CMP oraz Dekra Construction Management na zlecenie firmy Develop Investment Sp. z o.o.