Sklep Diverse w Zamościu ma 160 metrów kwadratowych powierzchni. Jest to kolejna placówka sieci otwarta na zasadach umowy franczyzowej. Spółka Etos, właściciel marki Diverse zapowiada już teraz, że dwa kolejne sklepy stworzone w takim właśnie formacie pojawią się na rynku w ciągu najbliższych miesięcy. Na ich potrzeby zarezerwowana została już powierzchnia handlowa w galeriach w Tarnowie i Przemyślu.

Aktualnie sieć Diverse tworzy 156 salonów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Większość z nich jest zlokalizowana w galeriach i centrach handlowych. Jak wynika z danych Etos SA, 88 sklepów sieci Diverse to salony własne, natomiast pozostałe punkty funkcjonują już w oparciu o formułę franczyzy.

Sieć będzie nadal dynamicznie rozwijana. Spółka ogłosiła niedawno, że do końca 2013 roku chce powołać 50 nowych placówek handlowych. Planowana łączna powierzchnia tych punktów ma wynieść 12 tysięcy metrów kwadratowych. Z aktualnych danych wynika, że powierzchnia sklepów marki Diverce wynosi 20 tysięcy metrów kwadratowych.

W związku z planem ekspansji sieci na nowe rynki, firma poszukuje aktualnie przedsiębiorców, chcących rozpocząć współpracę i zaangażować się w tworzenie kolejnych franczyzowych sklepów.