Salon Levi’s i Mustang będzie znajdował się na pierwszym piętrze.

Marka Levi’s należy do firmy Levi Strauss, która posiada również inne brandy: Dockers, Signature by Levi Strauss & Co., Denizen. Historia jeansów z metką Levi’s rozpoczęła się w 1873 roku. Aktualnie sklepy spółki są dostępne w ponad 110 krajach na całym świecie.

Z kolei firma Mustang powstała w 1932 jako mały zakład krawiecki Luise Hermann w Künzelsau w południowo-zachodnich Niemczech. Sieć działa w blisko 40 krajach. W Polsce pierwsze sklepy z ubraniami Mustang powstały 17 lat temu.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała otwarto w maju 2009 roku. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings. Powierzchnia centrum wynosi 32 tysięcy metrów kwadratowych. Na terenie obiektu działa ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. W części rozrywkowej funkcjonuje m.in. Cinema City. Wśród najemców galerii znajdują się: hipermarket Real, znane zagraniczne marki odzieżowe, takie jak H&M, C&A, New Yorker, S.Oliver, a także Reserved, House, Mohito, Solar czy Ryłko. Za wynajem powierzchni w Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada zarządca – GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.