Projektowaniem i produkcją odzieży firmowanej markę Crux Fine Selection zajmuje się polska firma Vistar Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (na rynku obecna od roku 2007). Jej sztandarowym produktem są garnitury. Spółka planuje jednak poszerzyć ofertę o marynarki, spodnie, koszule, krawaty, a także płaszcze i kurtki, nadal pozostając przy tworzeniu kolekcji dla mężczyzn.

Crux tworzy sieć kilkudziesięciu sklepów na terenie całego kraju. Sklepy tej marki obecne są między innymi we Wrocławiu, Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi, Rzeszowie, Gdańsku, Bielsko-Białej, Poznaniu. Salony Crux powstają również w mniejszych miejscowościach jak Leszno, Nowy Sącz czy miejscowość Rzgów k. Łodzi. Firma na lokalizacją swoich sklepów chętnie wybiera centra handlowe, jak w przypadku Plejady w Bytomiu.
Crux to najnowsza z marek, które w od początku roku zostały wprowadzone do tego obiektu. Wcześniej, 15 kwietnia, działać zaczęła tu sieć sklepów turystycznych High Land. Aktualnie tworzy ją 12 salonów obecnych między innymi w Zakopanem, Wrocławiu, Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Karpaczu, Szklarskiej Porębie i Zielonej Górze. High Land prowadzi sprzedaż obuwia, odzieży i sprzętu turystyczno-sportowego. Natomiast 1 lutego do najemców Plejady dołączył sklep Michael z koszulami męskimi. W sumie działa tu ponad 80 sklepów.