Jupi Park w Galerii Malta został ulokowany na drugim piętrze, tuż obok multipleksu, którego operatorem jest sieć Multikino. Oferta Jupi Parku jest skierowana do najmłodszych – wśród serwowanych tu atrakcji są zjeżdżalnie (tubowa i otwarta), basen z piłeczkami, bujaki i kąciki tematyczne, zabawki edukacyjne i manualne. Wszystko zostało wtopione w kolorowy, nawiązujący do bajkowych postaci wystrój wnętrza.
Jupi Park zatrudnia animatorów, którzy nadzorują zabawę najmłodszych. Pod ich opieką rodzice mogą na określony czas pozostawić swoje dzieci i udać się na przykład na zakupy. Sieć Jupi posiada w swojej ofercie również „nianię”. Pod jej nadzorem – przy dokonaniu wcześniejszej rezerwacji – można pozostawić dzieci od pierwszego do czwartego roku życia. Opiekunka zajmuje się maksymalnie dwójką dzieci jednocześnie. Pracownikom sieci można zlecić także przygotowanie imprez okolicznościowych czy eventów. Możliwa jest także rezerwacja wizyt grupowych, a także uczestnictwa w warsztatach i zajęciach tematycznych. Jupi podejmuje się także organizacji imprez zewnętrznych, w ramach oferty dla firm (na przykład opieka nad zorganizowaną grupą podczas spotkań biznesowych czy konferencyjnych).
Jupi Parki działają w Łodzi (budynek Silver Screen), Katowicach (w centrum handlowym Silesia City Center) i Poznaniu (Galeria Malta).