Park Handlowy Bogatynia zostanie wybudowany na działce o powierzchni 22,45 tysięcy metrów kwadratowych zlokalizowanej pomiędzy ulicami Daszyńskiego i Spółdzielczą, bezpośrednio przy już istniejącym hipermarkecie Tesco oraz salonie Media Expert, który znajduje się naprzeciwko wjazdu do Parku Handlowego Bogatynia.

Planowany obiekt będzie się składał z dwóch budynków o łącznej powierzchni 6,36 tysięcy metrów kwadratowych. W wewnętrznym pasażu znajdzie się sześć lokali (w tym dwa gastronomiczne), 4-5 sklepów z bezpośrednim wejściem z parkingu oraz market typu DIY o powierzchni 2,5 tysięcy metrów kwadratowych. Przed budynkiem zaplanowano 200 miejsc parkingowych.

Aktualnie, równocześnie z budową, trwa komercjalizacja. Wśród przyszłych najemców jest między innymi Pepco, który zajmie 420 metrów kwadratowych.

Gant Development SA to holding spółek celowych, które od 1998 r. prowadzą działalność deweloperską. Aktywność spółki koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój. Spółka zrealizowała z kilkanaście inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, w tym zmodernizowane i otwarte w 2008 roku Centrum Handlowe Marino we Wrocławiu, którego inwestorem i zarządcą jest firma Rafael Investment, należąca do struktur holdingu.