Firma Claire’s jest liderem w branży akcesoriów modowych dla różnych grup wiekowych (od czwartego do osiemnastego roku życia). To już kolejny sklep sieci otwarty w 2011 roku. Wcześniej pojawiły się m.in. placówki w Poznaniu, Wrocławiu i Opolu.

Aktualnie Claire’s posiada ponad 1000 sklepów w Europie i ponad 3000 na świecie. W Polsce firma planuje otwarcia kolejnych lokali o powierzchni około 80-120 metrów kwadratowych w popularnych centrach handlowych. Za poszukiwanie lokalizacji dla sieci Claire’s odpowiada Jones Lang LaSalle.

Millenium Hall jest zlokalizowane pomiędzy ulicami Rejtana, Kopisto i Karowej. Łączna powierzchnia centrum wynosi 110 tysięcy metrów kwadratowych, a powierzchnia GLA – ponad 56,6 tysięcy metrów kwadratowych. W obiekcie będzie funkcjonować 250 najemców. Wiadomo już, że trzydziestu z nich zagospodaruje sklepy wielko – i srednio powierzchniowe. Dodatkowo w centrum powstanie także parking na 1000 miejsc. Millenium Hall będzie spełniać kilka funkcji. Przede wszystkim handlowo-biznesową, ale także kulturalno- rozrywkową, rekreacyjną, a także hotelową i konferencyjną. W obiekcie przygotowano cztery tematyczne pasaże: Sztuki, Filozofii, Przyrody i Nauki. Otwarcie centrum planowane jest na październik 2011 roku, a jego pre-opening odbędzie się 4 lipca 2011 roku. Inwestycję realizuje Grupa CMP oraz Dekra Construction Management na zlecenie firmy Develop Investment Sp. z o.o.