Grupa NG2 postawiła na zwiększenie oddziaływania marki CCC na płockim rynku. Efektem tego było wynajęcie większej powierzchni sprzedaży w Mazovii. Wcześniejszy salon z obuwiem CCC działał na pierwszym piętrze w lokalu o powierzchni około 280 metrów kwadratowych. Aktualnie CCC mieści się w sąsiedztwie salonu odzieżowego Carry i zajmuje już przestrzeń 655 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Nowy format sklepu CCC, spółka NG2 testowała w maju. Poprzedni miesiąc był również sprawdzianem dla dwóch innych przedsiębiorstw.

W Mazovii jeszcze w kwietniu pojawiły się bowiem sklepy: Belle Famme z odzieżą (lokal o powierzchni 50 metrów kwadratowych) oraz Galeria Malarstwa „Dobre Miejsce” (salon wielkości 80 metrów kwadratowych). W „Dobrym Miejscu” prowadzona jest sprzedaż materiałów plastycznych (farby, płótna, ramy), ale w sklepie tym nabyć można także obrazy, oprawy. Dodatkowo na terenie lokalu prowadzone są zajęcia plastyczne oraz nauka garncarstwa dla dzieci i młodzieży.

Jak zapewniają przedstawiciele Galerii Mazovia (której inwestorem jest lokalne przedsiębiorstwo, firma Lewandpol) nowe salony dobrze sobie radzą i przyciągają zainteresowanie klientów. Z uzyskanych informacji wynika, że w najbliższym czasie w obiekcie pojawią się kolejni nowi najemcy. Na oficjalne informacje trzeba jednaj jeszcze zaczekać.