Galeria Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim

Lokal w Manufakturze ma blisko 65 metrów kwadratowych.

Aktualnie w portfolio sieci Bon Apetito znajdują się cztery placówki: dwie własne (w Opolu i Zakopanem) oraz dwie partnerskie. Oprócz lokalu w Łodzi, w przygotowaniu jest jeszcze osiem lokali franczyzowych, m.in. w Warszawie, Gdyni oraz Szczecinie. Wkrótce sieć otworzy także cztery lokale własne w Katowicach, Krakowie, Sonowcu i Wrocławiu. Sieć rozwija się w centrach miast i food courtach galerii handlowych.
Sieć Apetito powstała pod koniec 2009 roku, a w ubiegłym roku debiutowała na rynku franczyzowym. Jako pierwsza zaoferowała partnerom format lokalu z samoobsługową sprzedażą jedzenia na wagę.

Manufaktura zlokalizowana jest w Łodzi, pomiędzy ulicą Zachodnią, Ogrodową, Drewnowską i Karskiego w zabytkowych, dziewiętnastowiecznych budynkach pofabrycznych. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 27 ha. W Manufakturze znajduje się: 300 sklepów, butików, restauracji, kawiarni, pubów, dwupoziomowa dyskoteka, interaktywne Discovery Center „Experymentarium”, fitness klub, ścianka wspinaczkowa, centrum gier, kręgielnia i nowoczesne kino z piętnastoma salami, największy w Polsce plac zabaw sieci Kinderplaneta, Muzeum Fabryki, Teatr Mały a także pierwszy w Łodzi czterogwiazdkowy hotel andel’s. Manufaktura dysponuje również trzyhektarowym rynkiem z jedną z najdłuższych w Europie fontann. Centrum należy do firmy Apsys.