Shopping Center Forum &Trade Fair w tym roku pokaże swoje nowe oblicze. Odmieniona formuła spotkania zakłada połączenie dotychczasowej konferencji z pierwszymi w Polsce, zakrojonymi na tak dużą skalę targami inwestycji i nieruchomości handlowych.

Jednym z wystawców będzie firma Womak – grupa deweloperska, działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, specjalizuje się w budowie, zarządzaniu i komercjalizacji centrów handlowych. W tym zakresie, sztandarowym projektem spółki jest rzeszowska Galeria Nowy Świat. Oferta tego obiektu będzie w szczególności eksponowana na stoisku Womaku.

Galeria Nowy Świat to obiekt o powierzchni całkowitej 31 tysięcy metrów kwadratowych. Natomiast powierzchnia najmu wynosi tu około 22 tysięcy metrów kwadratowych. W galerii mieści sie około 100 sklepów różnych branż. Największymi najemcami, którzy wprowadzili tu swoje marki są: C&A, KappAhl, New Yorker, Douglas, H&M, Gerry Weber, Tatuum, Electro Word. Dla mieszkańców Rzeszowa jest to jednak nie tylko miejsce robienia zakupów, ale i popularna forma spędzania wolnego czasu.

Spółka Womak podczas Shopping Center Forum &Trade Fair z pewnością zdradzi również plany dotyczące kolejnych swoich inwestycji – poznają je ci wszyscy, którzy w dniach 8-9 września pojawią się w Warszawskim hotelu Hilton.