Dom Towarowy Ziemowit znajduje się w Opolu przy ulicy Krakowskiej, przy głównym deptaku miejskim prowadzącym od dworca PKP i PKS w kierunku Starego Miasta. Znajduje się w ciągu zabytkowej zabudowy szeregowej. Całkowita powierzchnia obiektu to 7,14 tysięcy metrów kwadratowych. Budynek ma trzy kondygnacje i jest częściowo wynajęty. Ziemowit w 2001 roku został zmodernizowany.

W Opolu działa obecnie kilka obiektów handlowych, w tym otwarte w połowie kwietnia centrum handlowe Turawa Park. Galeria ma 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Działają w niej m.in. market budowlany Praktiker, Carrefour, Rossmann, Sephora, Cubus, Empik, CCC, Wojas, Takko czy Super-Pharm. Inwestorem centrum jest firma Helical Poland. Powierzchnia handlowa w mieście to także CH Karolinka, zrealizowane przez spółkę Mayland. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 70 tysięcy metrów kwadratowych. Karolinka jest podzielona na dwie części – część handlową ze sklepami i hipermarketem Real oraz część wyposażenia wnętrz z Leroy Marlin i innymi sklepami specjalistycznymi. Ponadto w Opolu działa Solaris Center – obiekt handlowo-rozrywkowy, w którym na przestrzeni około 18,5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się 86 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Inwestorem galerii jest Irlandzka Grupa Inwestycyjna. 

Firma DTC Real Estate Finance jest powiązana ze spółką Centrum Development & Investments. Prezesem zarządu jest Tomasz Piotr Chenczke, który jest jednoczęsnie szefem CDI.

WGN Nieruchomości to polski koncern obrotu nieruchomosciami. Obecnie Grupa  liczy 75 biur, działających w czterech państwach: w Polsce, Bułgarii, Rosji i na Węgrzech.