Outlet Park w Szczecinie

Nowy kierownik w DTZ będzie odpowiedzialny w szczególności za kontrolę i optymalizację kosztów utrzymania nieruchomości, opracowywanie i nadzorowanie długoterminowych planów utrzymania obiektów, a także za prowadzone w nich remonty i inwestycje.

Barbara Berta posiada 12-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania technicznego nieruchomościami. W swojej karierze odpowiadała za zarządzanie różnego rodzaju obiektami: halami produkcyjnymi, magazynami, biurowcami, a także budynkami wpisanymi do Krajowego Rejestru Zabytków. Prowadziła również inwestycje budowlane, organizując i zarządzając wszystkimi etapami procesu: od opracowania koncepcji po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

DTZ jest międzynarodową firmą doradczą z zakresu nieruchomości, zatrudniającą na całym świecie ponad 10 tysiąca osób w biurach zlokalizowanych w 140 miastach w 42 krajach. Firma działa na rzecz międzynarodowych firm, instytucji finansowych, deweloperów, inwestorów oraz rządów. W Polsce firma DTZ obecna jest od 1994 roku, stanowiąc część spółki DTZ Holdings plc, notowanej od 1987 roku na giełdzie papierów wartościowych w Londynie. W polskim portfolio firma posiada 21 nieruchomości handlowych i 12 budynków biurowych.