Do obowiązków Aleksandry Kuczyńskiej należy teraz koordynowanie i nadzorowanie działalności operacyjnej, a także komercjalizacja nieruchomości zarządzanych przez spółkę Alfa Asset Management.

Nowa dyrektor będzie również kontrolować działania marketingowe podejmowane na rzecz tychże obiektów.
Aleksandra Kuczyńska z branżą centrów handlowych jest związana od dziewięciu lat. Zaczynała w firmie Rodamco, zarządzającej Galerią Mokotów w Warszawie. Pracę w Alfa Asset Management rozpoczęła w 2006 roku, najpierw jako specjalista ds. marketingu i wynajmu. Przez trzy lata pełniła funkcję dyrektora Focus Mall Rybnik. Od 2009 była koordynatorem ds. marketingu wszystkich galerii Focus Mall w Polsce.

Alfa Asset Management świadczy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi od 2005 roku. Firma oferuje usługi asset i property management, wynajmu i rekomercjalizacji obiektów, zarządzania finansami spółek i nieruchomości, audytu technicznego budynków, marketingu, reklamy, PR i HR. Alfa Asset Management obsługuje klientów takich jak Parkridge Holdings i Prologis, Aviva Investors, ING RE, 4 Development. Spółka współpracowała z największymi centrami handlowymi Warszawy – Złotymi Tarasami i Blue City.