Ponadto od stycznia do kwietnia br. zyskali także najemcy z działu zdrowia i uroda. Ich wyniki były lepsze od analogicznego okresu rok wcześniej o 22 procent. W innych segmentach rynku również wzrosty: moda ogólna – 16procent , obuwie – 12 procent, a żywność – 8 procent na plusie.

Od dwóch lat centrum powiększa grono swoich klientów: od maja 2009 roku zanotowano ponad 3,4 mln klientów, rok później liczba ta była większa o dwa miliony i wyniosła 5,4 mln. Według wyliczeń, wynikających z I kwartału 2011 roku centrum odwiedzi 6,2 miliona osób.

Galeria Cuprum Arena mieści się przy ulicy Sikorskiego w Lubinie. Na ponad 34 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej centrum posiada 130 sklepów i punktów usługowych. Ponadto w obiekcie funkcjonuje kino i klub fitness. Sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 72 tysięcy metrów kwadratowych ma 25 metrów wysokości i jest zwieńczony kopułą o 30-metrowej średnicy. Inwestorem Cuprum Areny jest MGC Inwest Sp. z o.o., która planuje także budowę Galerii Goplana w Lesznie. Będzie to obiekt o powierzchni najmu wynoszącej 28 tysięcy metrów kwadratowych. Znajdzie się w nim 120 lokali handlowo-usługowych i gastronomicznych oraz część rozrywkowa: kino, klub fitness i kręgielnia. Dwa najwyższe poziomy galerii zajmie parking na 760 miejsc. Budowa obiektu rozpocznie się w 2011 roku. Otwarcie zaplanowane zostało na rok 2013.