Centrum handlowe City Center w Rzeszowie

Podczas wrześniowego spotkania deweloper zajmie stoisko C9, na którym zaprezentuje swoje portfolio inwestycyjne.

Aktualnie firma realizuje dwa projekty: Park Handlowy Bogatynia oraz kompleks mieszkaniowo-usługowy Kaskada na Woli.

Planowany w Bogatyni obiekt będzie się składał z dwóch budynków o łącznej powierzchni 6,36 tysięcy metrów kwadratowych. W wewnętrznym pasażu znajdzie się sześć lokali (w tym dwa gastronomiczne), 4-5 sklepów z bezpośrednim wejściem z parkingu oraz market typu DIY o powierzchni 2,5 tysięcy metrów kwadratowych. Przed budynkiem zaplanowano 200 miejsc parkingowych. Natomiast Kaskada na Woli to mini centrum handlowe, w którym powstanie 38 sklepów. Średnia wielkość lokali to około 170 metrów kwadratowych. Najmniejsza powierzchnia to 58,4 metrów kwadratowych, a największa – 2 tysiące metrów kwadratowych. Budynek zostanie oddany do użytku w I połowie 2012 roku.
Na wrześniowym spotkaniu firma zaprezentuje także wrocławskie Centrum Handlowe Marino. Aktualnie jest ono w trakcie wprowadzania nowej strategii zarządzania. Trwa rekomercjalizacja oraz kampania wizerunkowa i marketingowa.

Grupa Kapitałowa Gant Development SA to holding spółek celowych, które od 1998 r. prowadzą działalność deweloperską. Jej aktywność koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. Obecna jest w siedmiu polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Opole i Polanica Zdrój. Spółka zrealizowała z kilkanaście inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, w tym zmodernizowane i otwarte w 2008 roku Centrum Handlowe Marino we Wrocławiu.