Pawilony Rosa powstaną w centrum Radomia, pomiędzy ulicami Witolda i Stańczyka, w miejscu dawnych pawilonów handlowych. Obiekt będzie pełnił funkcję handlową, biurową i rozrywkową.W trzykondygnacyjnym budynku na parterze powstanie część handlowa, na pierwszym piętrze biura, a na drugim poziomie – centrum sportowo-rekreacyjne. Na poddaszu będzie funkcjonować restauracja. Pod handel deweloper przeznaczy 1370 metrów kwadratowych, na których znajdą się sklepy i punkty usługowe (będzie to około 18 lokali o powierzchni od 8-50 metrów kwadratowych). Operator spożywczy będzie miał do dyspozycji 650 metrów kwadratowych w centralnym punkcie obiektu. Dla klientów przygotowano parking na 100 miejsc.

Rosa Invest nie wynajmuje lokali, ale sprzedaje lub oddaje w leasing. – Aktualnie sprzedane jest 50 procent powierzchni handlowej. Trwają rozmowy z kilkoma operatorami spożywczymi – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Michał Molga z firmy Rosa Invest.

Firma sprzedała także całą powierzchnię na drugim piętrze. – Na około 2 tysiącach metrów kwadratowych będzie działać fitness, siłownia i sauny. Powstaną także trzy boiska do gry w squasha. Ponadto na poddaszu będzie funkcjonować restauracja – dodaje Michał Molga.

Rosa Invest sp. z o. o. jest firmą deweloperską, specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym, a także powierzchni usługowych i handlu detalicznego. Spółka jest także częścią Grupy ROSA związanej z rynkiem nieruchomości, budownictwa i zarządzania powierzchniami.