Elementy systemu konfekcyjnego Feniks, wykonane są w całości lub wykończone elementami z cesarskiego drewna paulownia. Konstrukcja modułów systemu meblowego została oparta na listwach (typu Line), pomiędzy którymi montuje się plecy z płyty w dowolnym kolorze lub umieszcza listwy w ozdobnych profilach.

Z drewna paulownia wykonywane są ozdobne profile, półki, blaty i fronty lad LK7D oraz kostki ekspozycyjne. Kostki takie sprzedawane są w kompletach pięcioelementowych. Sprawdzają się one przy ekspozycji towaru, zwłaszcza, że można je swobodnie ustawiać na podłodze czy zawiesić na ścianie. Poszczególne bryły mogą być również wykorzystane jako elementy konstrukcyjne, np. do stolików ekspozycyjnych, podestów, itp.

ABM jest polską firmą z 20 – letnią tradycją w branży wyposażenia sklepów. Zapewnia kompleksową obsługę sklepów, hurtowni, magazynów i biur – od projektu, po transport, montaż i usługi serwisowe oraz produkcję mebli na indywidualne zamówienie.

Propozycje meblowe spółki są skierowane do supermarketów, sklepów spożywczych i delikatesów, piekarni, cukierni, sklepów i stoisk warzywno – owocowych, alkoholowych, sklepów ze zdrową żywnością, sklepów z konfekcją, bielizną, obuwiem, odzieżą i artykułami dla dzieci, sklepów z artykułami przemysłowymi, AGD, chemią i kosmetykami, a także dla sklepów jubilerskich, drogerii, aptek.