W nowych lokalizacjach Promod wynajmie średnio 170 metrów kwadratowych powierzchni.
Francuska sieć odzieżowa Promod powstała w 1975 roku. Jej sklepy są obecne w 49 krajach na całym świecie. Produkty firmy powstają w studio projektowym należącym do spółki. Sprzedawane są jedynie w sieci sklepów Promod w ponad 20 krajach świata oraz poprzez sklep internetowy.

Ze wszystkich prowadzonych obecnie przez firmę Mayland inwestycji najwcześniej zostanie oddane do użytku rozbudowane Centrum Handlowe Jantar w Słupsku. Obiekt ruszy w kwietniu 2012 roku. Po zmianach zwiększy swoją powierzchnię do 45 tysięcy metrów kwadratowych. W kolejnym roku deweloper ukończy dwa inne projekty: rozbudowę Centrum Handlowego Wzgórze w Gdyni oraz realizację Centrum Handlowego Serenada w Krakowie. Wzgórze będzie miało 68 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, a Serenada – 43 tysiące metrów kwadratowych.

Firma złożyła wniosek o pozwolenie na budowę także dla CH Aleja Słońca w Szczecinie oraz przygotowuje podobny dokument dla CH Bella Dolina w Rzeszowie.

Mayland Real Estate sp. z o.o. istnieje od 2006 roku. W 2008 firma oddała do użytku trzy centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz pierwszą część Jantara w Słupsku.