Nie są to jedyne zmiany w ofercie galerii. – Od początku roku pozyskaliśmy już 10 nowych najemców, a kilka naprawdę spektakularnych otwarć planujemy na następne tygodnie – powiedział Krzysztof Brączek, zastępca dyrektora centrum handlowego Gemini Park Tarnów, należącego do spółki Gemini Holdings. W najbliższym czasie do listy salonów dopisany zostanie właśnie sklep marki Levi’s, w ofercie którego dostępne będą również ubrania firmy Mustang.

Levi’s to marka obecna w przeszło 100 krajach na całym świecie. Na jej kolekcje składają się przede wszystkim wyroby szyte z dżinsu, podobnie jest w przypadku marki Mustang. Ta powstała w 1932 jako mały zakład krawiecki Luise Hermann w Künzelsau w południowo-zachodnich Niemczech. Aktualnie Mustang rozprowadza swoje produkty w prawie 40 krajach (w Polsce marka dostępna jest od 17 lat).

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt o łącznej powierzchni około 80 tysięcy metrów kwadratowych, w tym 42,5 tysiąca metrów kwadratowych stanowi powierzchnia najmu GLA. W obiekcie mieści się blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt. Obecne są również sieci takie jak Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Top Secret & Friedns.