Poziom komercjalizacji Centrum Dekada w Krakowie osiągnął już poziom 50 procent. Głównymi najemcami w obiekcie są drogeria Rossmann i właśnie Alma, która, zdaniem prezesa Foren Aleksandra Walczaka,  przyczyni się do wzrostu odwiedzalności obiektu. – Centra typu convenience mają zapewnić okolicznym mieszkańcom wygodne, codzienne zakupy. Delikatesy Alma znane są z jakości produktów spożywczych i artykułów uzupełniających typu kosmetyki, a także chemia gospodarcza. Ważne było dla nas również pozyskanie najemcy, który wpisuje się w koncepcję działania obiektu – powiedział prezes Walczak.

Dekada zostanie oddana do użytku jesienią 2012 roku. Obiekt będzie dysponował powierzchnią najmu 3,5 tysiąca metrów kwadratowych. Będzie dodatkowo wyposażony w parking na 100 miejsc postojowych. Inwestorem projektu jest Facinelli 2 sp. z o.o., która wchodzi w skład Grupy Foren. Natomiast za koncept architektoniczny odpowiedzialne jest B2 Studio Kraków.

W realizację projektu w Krakowie zaangażowane są spółki wchodzące w skład Grupy The Blue Ocean Investment Group. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting, natomiast za nadzór nad całością prac związanych z realizacją centrum odpowiada BOIG Project Management oraz BOIG Tenants Coordination.