Marek Błędowski

System Nut to propozycja zabudowy ściennej. Podstawowym elementem układu – frezowanym co 15 centymetrów – jest panel MDF w dwóch formatach: pionowym 200×92,7 oraz poziomym 92,7×200, zakończony z jednej strony połową frezu, ktra umożliwia połączenie dwóch paneli na wkładce. Całość uzupełniają gondole do wyposażania środkowej części sklepu.

Producentem systemu jest spółka ABM – polska firma działająca w branży wyposażenia sklepów, hurtowni, magazynów i biur. ABM prowadzi kompleksową obsługę klientów zarówno indywidualnych jak i sieci handlowych. Jest on także producentem mebli dla sklepów każdej branży.

Spółka ABM prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Oferta handlowa dla sklepów obejmuje system regałów metalowych ABM, regały branżowe z drewna i na bazie regału metalowego, systemy prowadzenia klienta, boksy kasowe, lady sklepowe, witryny, wózki sklepowe i koszyki, urządzenia chłodnicze, systemy konfekcyjne, stojaki, manekiny i ekspozytory, wagi i krajalnice, urządzenia i materiały od pakowania oraz akcesoria meblowe.

Sprzedaż oferowanych przez ABM towarów prowadzona jest w centrali spółki w Krakowie, a także za pośrednictwem Dystrybutorów Regionalnych: w Krakowie, Katowicach, Lublinie, Przemyślu, Rzeszowie i Tarnowie oraz Partnera Handlowego w Krotoszynie.