Zmiany dotyczą trzech centrów outletowych: Factory Warszawa Ursus, Factory Wrocław i Factory Poznań. W tym pierwszym lista najemców powiększyła się ostatnio o dwa sklepy: Parfois (otwarty w kwietniu) oraz Li Parie (czerwiec). Parfois sprzedaje modną biżuterie i dodatki. Marka obecna jest w ponad 22 krajach. Wyroby projektowane są przez artystów z Porto i Barcelony. Sklep w Ursusie zajmuje lokal o powierzchni 86 metrów kwadratowych. Z kolei Li Paris to sieć salonów bieliźnianych. Poza ofertą bielizny męskiej i damskiej dostępne są także rajstopy, piżamy i kostiumy kąpielowe. Powierzchnia jej salonu w Factory Warszawa Ursus wynosi 110 metrów kwadratowych.

Wiosenne zmiany nie ominęły także Factory Wrocław. W kwietniu otwarto sklepy Pretty Women oraz Dajar Home & Garden. Pierwszy o powierzchni 106 metrów kwadratowych oferuje suknie i sukienki na różne okazje, drugi wielkości 230 metrów kwadratowych – wyposażenie kuchni i jadalni, a także produkty dla dzieci i niemowląt.

Factory Poznań planuje nowe otwarcie w czerwcu. Lokal o powierzchni 86 metrów kwadratowych wynajmie turecka Sabra. Jest to firma odzieżowa obecna również w Rumunii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Factory są centrami outlet zarządzanymi przez firmę Neinver, hiszpańską grupę kapitałową. Grupa koncentruje swoją działalność na projektowaniu, promocji oraz zarządzaniu portfolio inwestycji w europejskim sektorze nieruchomości. Neiver otworzył pierwsze outlety w Hiszpanii w 1996 r., w Polsce działa od 2002 roku, gdzie ma trzy centra: Factory Warszawa Ursus, Factory Wrocław i Factory Poznań. Dysponują one łącznie 42 tysiące metrów kwadratowych powierzchni handlowej.