Pierwszy lokal – o powierzchni 620 metrów kwadratowych – znajduje się w module 6 Parku Handlowego Batory, w sąsiedztwie takich marek jak odzieżowy TK Maxx, sklep Sport Styl i salon meblowy Kler.

Natomiast wolna powierzchnia 990 metrów kwadratowych jest zlokalizowana w module 2. Obok działają sieć Komfort i delikatesy spożywcze Piotr i Paweł.

Właściciele obiektu najchętniej rozpoczęliby współpracę z najemcą z sektora modowego, drogeryjnego lub salon RTV/AGD. – Wówczas oferta parku stałaby się atrakcyjniejsza dla klientów. Byłoby to również bardziej spójne z aktualnym profilem tej części obiektu – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Anna Głodowska, odpowiedzialna za komercjalizację Parku Handlowego Batory. Jak informuje, aktualnie toczą się już wstępne rozmowy w sprawie wynajmu wolnych powierzchni, jednak znajdują się one we wstępnej fazie.

Park Handlowy Batory zlokalizowany jest w sąsiedztwie Galerii Pomorskiej oraz marketu budowlanego OBI. Obiekt zajmuje 8,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni handlowej wraz z naziemnym parkingiem na 180 miejsc. Właścicielem obiektu jest spółka Batory Development, wchodząca w skład grupy kapitałowej Pomorze Inwestment, która działa na rynku nieruchomości od 2004 roku.