Wizualizacja rozbudowanych "Ogrodów"

Kawiarnia Momenti Italiani pojawi się na pierwszym piętrze Millenium Hall, na powierzchni 33 metrów kwadratowych. Właścicielem marki jest Garda Sp. z o.o. – polski producent lodów. Lokal posiada w menu puchary lodowe oraz kawy.

Palm Smoothie Bar oferuje natomiast napoje, soki oraz drinki z owoców tropikalnych i egzotycznych, przygotowywane na oczach klientów. W lokalu będzie można spróbować także sałatek. Nowy najemca wynajął 20 metrów kwadratowych powierzchni na drugim piętrze galerii.
Uruchomienie lokali nowych najemców nastąpi wraz z otwarciem Millenium Hall, które nastąpi w październiku 2011 roku.

Millenium Hall będzie mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, na której znajdzie się około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Centrum zlokalizowane jest przy głównej arterii handlowej Rzeszowa – skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej, na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu „Nowe Miasto”. Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o., której prezesem jest Marta Półtorak. Pre-opening Millenium Hall odbędzie się 4 lipca 2011 roku.