W pierwszym półroczu 2011 roku w tarnowskiej inwestycji spółki Gemini Holdings nastąpiły zmiany między innymi w ofercie modowej. Do grona najemców dołączył Willsoor. Sklep z koszulami męskimi zajął powierzchnię 34 metrów kwadratowych. W galerii pojawił się również salon łączący ofertę dwóch marek Levisa i Mustanga – w lokalu o powierzchni 70 metrów kwadratowych klienci mogą zakupić głównie ubrania szyte z dżinsu. Na połowę września zaplanowano natomiast otwarcie salonu Ecco o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. Umowa najmu została już podpisana.

W strefie restauracyjnej nowymi najemcami są Pizza Dominium (lokal o powierzchni 170 metrów kwadratowych), lodziarnia Grycan (78 metrów kwadratowych ) i kawiarnia Madagaskar (50 metrów kwadratowych). W food courcie znalazł się również Sphinx z nowym formatem Express. Restauracja dysponuje przestrzenią 76 metrów kwadratowych.

A dodatkowo w Gemini Park Tarnów został otwarty drugi w Polsce salon fryzjerski Claudio Contini (lokal ma powierzchnię 50 metrów kwadratowych). Oferta galerii powiększyła się również o salon optyczny World Optic Group (74 metrów kwadratowych). Natomiast w części dedykowanej elektronice i multimediom pojawił się sklep Kwant o powierzchni 66 metrów kwadratowych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.