– Planujemy powstanie nowych punktów w dwóch centrach handlowych: białostockiej Alfie oraz w Magnolia Park we Wrocławiu. Przygotowujemy otwarcia na lipiec – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Rafał Knop, przedstawiciel sieci Centro w Polsce. – Firma uruchamia lokale o powierzchni od 320-370 metrów kwadratowych – dodaje.

Centro to międzynarodowa sieć z obuwiem i akcesoriami. W ofercie firmy znajduje się obuwie eleganckie oraz kolekcje typu casual, a także fasony sportowe i klasyczne. W salonach będzie można kupić również dodatki: paski, torby, biżuterię, produkty do pielęgnacji i konserwacji obuwia, portfele i parasole. Sieć posiada ponad 100 punktów handlowych na całym świecie.

Wrocławskie centrum Magnolia Park znajduje się przy ulicy Legnickiej. Na powierzchni 74,4 tysięcy metrów kwadratowych metrów znajduje się około 230 sklepów. Wśród najemców można wymienić: C&A, Douglas, Orsay, Quazi, Stradivarius, Zara, Vision Express, Molton.

Alfa Białystok usytuowane jest u zbiegu ulic Mickiewicza i Świętojańskiej, w ścisłym centrum miasta. W galerii działa ponad 140 sklepów. Funkcjonują tu m.in. salony takich firm jak: H&M, Intersport, Ecco, Max Mara, Bershka, Reserved, Rossmann, Venezia, Cholewiński.