Sklep sieci obuwniczej Centro

Centro to sieć z obuwiem i akcesoriami. W ofercie firmy znajduje się obuwie eleganckie oraz casual, a także fasony sportowe i klasyczne. W salonach będzie można kupić także dodatki: paski, torby i biżuterię, produkty do pielęgnacji i konserwacji obuwia, portfele i parasole. Sieć posiada ponad 100 punktów handlowych na całym świecie. Aktualnie zapowiada, że otworzy nowe punkty w Polsce.

Port Łódź, wraz ze swoim strategicznym najemcą, sklepem Ikea, jest największym podmiejskim centrum handlowym w regionie. Parterowy budynek jest połączony ze sklepem szwedzkiej marki. Łączna powierzchnia handlowo-rekreacyjna to siedem tysięcy metrów kwadratowych. Przy kompleksie znajduje się parking na 4500 miejsc parkingowych.

Zarządcą obiektu jest Inter Ikea Centre Group (IICG), spółka zajmująca się budowaniem i zarządzaniem centrami handlowymi, w których Ikea jest głównym partnerem. Firma zarządza centrami handlowymi zlokalizowanymi w największych miastach w Polsce. Obiekty pod szyldem spółki znajdują się w Warszawie (Janki i Targówek), Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Łodzi. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.