Łączna powierzchnia kompleksu wyniesie blisko 100 tysięcy metrów kwadratowych. Będą to w większości biura – powierzchnia handlowo-usługowa zajmie jedną piątą całości.
Przedstawiciele Ghelamco przewidują, że nie będzie problemów z komercjalizacją obiektu. Choć budowa jeszcze nie ruszyła, kompleks już wzbudza zainteresowanie najemców. Atutem jest centralne położenie przyszłej inwestycji – na pograniczu między centrum miasta a dzielnicą Wola. Specjaliści podkreślają, że popyt na tego rodzaju obiekty nie jest jeszcze zaspokojony i ten rynek ma wciąż duży potencjał.

Ghelamco z siedzibą w Belgii jest międzynarodową firmą deweloperska, która zajmuje się budową budynków biurowych, centrów dystrybucyjnych i apartamentów. Firma realizuje projekty w Belgii, Dani, we Francji, na Ukrainie i Rosji oraz w Polsce, gdzie istnieje od 1991 roku. Na naszym rynku oddała do użytku 14 biurowców i cztery centra dystrybucyjne – łącznie ponad 356 tysięcy metrów kwadratowych biur i magazynów. Wśród obecnie realizowanych inwestycji jest Warsaw Spire, który ma być najwyższym budynkiem biurowym w Warszawie (220 m). Obiekt powstaje przy skrzyżowaniu ulic: Towarowej i Łuckiej. Będzie łączył powierzchnię biurową z handlowo-usługową.