Sklep Pierre Cardin można odnaleźć na poziomie „0”. Salon ma powierzchnię ponad 52 metrów kwadratowych. W Pierre Cardin klienci znajdą ofertę męskiej, klasycznej odzieży. Obok koszul i garniturów, dostępne są tu również propozycje casualowe.

Z kolei sklep Americanos – z propozycją znacznie luźniejszej w stylu, sportowej odzieży – został zlokalizowany na poziomie „2”. Na potrzeby marki wynajęto lokal o powierzchni ponad 72 metrów kwadratowych. Americanos zalicza się do kategorii jeanswear i charakteryzuje modnym, prowokacyjnym i awangardowym stylem. W ofercie sklepu znaleźć można kurtki, spodnie, koszule, bluzy, t-shirty, swetry, spódnice oraz akcesoria modowe.

W Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy mieści się w sumie około 190 sklepów, punktów usługowych i kawiarni. Najemcy skupieni są na powierzchni 42 tysięcy metrów kwadratowych. Natomiast całkowita powierzchnia obiektu sięga 94 tysięcy metrów kwadratowych. Głównymi najemcami są hipermarket Real, salon RTV Euro AGD, Douglas, a w części modowej: Reserved, House, CCC. W Galaxy działają również restauracje KFC, McDonalds, PizzaHut.

Administratorem obiektu jest "Est-On Projekt Echo-17 sp. z o.o. spółka komandytowa. Firma ta odpowiada również za rekomercjalizację obiektu.