Sklep zajmuje 877 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. KappAhl mieści się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Forum. Oferuje odzież i akcesoria modowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci (propozycja jest skierowana zwłaszcza do kobiet w wieku 30 do 50 lat). Kolekcje KappAhl kreowane są przez wewnętrzny zespół projektantów.  W salonach sieci jest dostępna również damska kolekcja XLNT w rozmiarach 46-56 oraz Hampton Republic 27 dla mężczyzn. Dla gliwiczan oferta ta dostępna będzie przez kolejnych kilka lat w lokalnym centrum handlowym.

– Obserwując rozwój Forum nie mieliśmy wątpliwości co do przedłużenia naszej obecności w tej lokalizacji. Stała wzrostowa tendencja odwiedzających, dobry tenant mix oraz rosnąca siła nabywcza regionu, pozwalają nam z optymizmem patrzeć na nadchodzące lata – powiedział Dariusz Zająkała, prezes zarządu KappAhl Polska sp. z o.o.

Na sieć KappAhl składa się aktualnie około 360 sklepów odzieżowych w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Czechach i Polsce. – Jest to jeden z naszych największych najemców – zaznaczyła Agnieszka Mielcarz, dyrektor CH Forum. – Podpisanie z nim umowy świadczy również o dużej dynamice rozpoczętego przez nas procesu rekomercjalizacji. W tej chwili negocjujemy kolejne umowy przedłużające obecność najemców w naszym centrum – dodała.