Anita Rajchelt dołączyła do zespołu firmy Cushman & Wakefield w styczniu 2000 roku. Odpowieda za doradztwo inwestycyjne w zakresie zakupu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, przygotowywanie ofert inwestycyjnych oraz współpracę z inwestorami. Dodatkowo uczestniczy w procesach due diligence, opracowywaniu analiz finansowych oraz marketingowego wsparcia sprzedaży nieruchomości. Współpracowała między innymi z firmą Atrium i doradzała w procesie kupna centrum handlowego Promenada w Warszawie.

Natomiast Aneta Rogowicz-Gała, która jest zastępcą dyrektora Działu Asset Management firmy Cushman & Wakefield. Do firmy dołączyła w 2004 roku. Wspomaga pracę dyrektora działu zarządzania nieruchomościami. Rogowicz-Gała jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Posiada tytuł MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors).

Trzeci z pracowników awansowanych na Associate, Aleksander Loster jest starszym konsultantem w Grupie Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield. W firmie tej pracuje od 2002 roku. Jest zaangażowany w doradztwo dla inwestorów związane z transakcjami kupna i sprzedaży nieruchomości (w szczególności na etapie due dilligence). Uczestniczył w transakcjach sprzedaży CH Promenada w Warszawie, Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy.