Całkowita powierzchnia oferty gastronomicznej wynosi 1 178 metrów kwadratowych. Jednym z najemców jest Restauracja Ukraińska, która będzie dysponować powierzchnią 570 metrów kwadratowych. W menu lokalu znajdują się dania kuchni kresowej: pielmieni, wareniki, barszcz ukraiński czy gałuszki. Format ten ma zostać rozwinięty w ogólnopolską sieć.

W food courcie pojawi się także lokal hiszpańskiej sieci franczyzowej – Ole Ole Tapas Wina. W ofercie tego punktu znajdą klasyczne wina oraz tradycyjne hiszpańskie potrawy. Z kolei restauracja Food Factory będzie serwować dania typu fast-food. Ponadto działalność rozpoczną kawiarnie Coffee Corner i Platinum Projekt. Dodatkowo na terenie centrum będzie działać jeszcze jedna restauracja z ukraińskimi przysmakami oraz kolejny lokal szybkiej obsługi.

Aktualnie centrum jest wynajęte w 80 procentach.

W Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina o łącznej powierzchni najmu 45 tysięcy metrów kwadratowych powstaną trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka, z parkingiem na ponad 2,2 tysiąca miejsc dla samochodów osobowych, ciężarowych i autokarów.

Inwestorem przedsięwzięcia jest firma Korczowa Dolina Sp. z o.o. – spółka celowa dedykowana do projektu Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina. Głównym udziałowcem spółki jest Waimea Holdings Limited, która na terenie Polski zaangażowana jest również w inne projekty jak EAST A4 Logistic Park i North-West Logistic Park. Za proces komercjalizacji odpowiedzialna jest spółka Brabant przy współpracy z firmą Doradztwo Inwestycyjne Sławomir Godyń. Natomiast zarządcą Waimea Property Management.