Nowy salon mieści się na parterze i ma powierzchnię 70 metrów kwadratowych.

Marella jest firmą włoską z grupy modowej Max Mara Fashion Group. Oferuje odzież i dodatki dla kobiet, w tym eleganckie płaszcze, kostiumy, żakiety i sukienki, a także fasony do noszenia na co dzień. Kolekcja składa się z kilku linii: Marella, Marella Sport, Tricot oraz Marella Oro.

Powierza Family Company od 1996 r. jest wyłącznym przedstawicielem grupy modowej Max Mara Fashion Group na terenie Warszawy i największym jej partnerem w Polsce. Posiada 14 sklepów oferujących marki należące do tej grupy, w tym trzy salony marki Marella w stolicy.

Manufaktura zlokalizowana jest w Łodzi, pomiędzy ulicą Zachodnią, Ogrodową, Drewnowską i Karskiego w zabytkowych, dziewiętnastowiecznych budynkach pofabrycznych. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 27 ha. W Manufakturze znajduje się 300 sklepów, butików, restauracji, kawiarni, pubów, dwupoziomowa dyskoteka, interaktywne Discovery Center „Experymentarium”, fitness klub, ścianka wspinaczkowa, centrum gier, kręgielnia i nowoczesne kino z piętnastoma salami, największy w Polsce plac zabaw sieci Kinderplaneta, Muzeum Fabryki, Teatr Mały, a także pierwszy w Łodzi czterogwiazdkowy hotel Andel’s. Manufaktura dysponuje również trzyhektarowym rynkiem z jedną z najdłuższych w Europie fontann. Centrum należy do firmy Apsys.