Wayne’s Coffee jest międzynarodową siecią coffee shopów. Na świecie działa ponad 120 jej lokali. Z usług sieci korzystają klienci w Szwecji, Finlandii, Estonii, Danii, Norwegii, Rosji, Arabii Saudyjskiej, Chinach oraz Polsce. Jak wyliczają przedstawiciele Wayne’s Coffee, każdego dnia kawiarnie te odwiedza łącznie około 35 tysięcy osób. W październiku dołączą do nich również rzeszowianie, którzy odwiedzą Millenium Hall. – Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Rzeszowa polubią Wayne’s Coffee równie mocno jak klienci z Warszawy i Skandynawowie – komentuje Magda Broniarek z Wayne’s Coffee.

Wśród nowych najemców restauracyjnych w Millenium Hall pojawią się również kawiarnia Momenti Italiani oraz Palm Smoothie Bar. Firmy te wynajęły łącznie ponad 50 metrów kwadratowych.

Millenium Hall  będzie mieć w sumie110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, na której zostanie zagospodarowana przestrzeń dla około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Centrum handlowo-rozrywkowe zlokalizowane jest przy głównej arterii handlowej Rzeszowa – skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej, na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu „Nowe Miasto”.

Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o.