Spółka P4, operator sieci Play, wynajęła w Dekadzie 40 metrów kwadratowych powierzchni. W salonie będą oferowane wszystkie usługi, telefony i akcesoria tej sieci.

W negocjacjach związanych z wynajmem lokalu stronę dewelopera Dekady reprezentowała firma BOIG Property Consulting, spółka wchodząca w skład grupy The Blue Ocean Investment Group. Spółki z tej grupy – BOIG Project Management oraz BOIG Tenants Coordination – są odpowiedzialne również za nadzór nad całością prac związanych z realizacją centrum.

W Żyrardowie powstaje obiekt handlowy o powierzchni całkowitej około 5500 metrów kwadratowych, z czego powierzchnia najmu GLA stanowi 3800 metrów kwadratowych. W centrum znajdzie się około 25 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych. Do grona najemców tego centrum należą już między innymi supermarket Polomarket, CCC, Tabak, Apteka pod Różą oraz market elektroniczny RTV Euro AGD. Termin zakończenia budowy Dekady w Żyrardowie został wyznaczony na kwiecień przyszłego roku.

Inwestorem projektu jest Grupa Foren, która realizuje projekty głównie w sektorze nieruchomości komercyjnych. Obecnie portfolio grupy to projekty liczące łącznie 70 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni najmu (GLA). W jego skład wchodzą nowoczesne galerie i centra handlowe zlokalizowane w średniej wielkości miastach w całej Polsce: Olsztynie, Nysie, Myślenicach, Malborku, Skierniewicach, Sieradzu i Żyrardowie.