W wyniku przeprowadzonych prac zabytkowy budynek położony u zbiegu ulic Wiślnej i Św. Anny, zamieni się w galerię handlową. Koncepcja komercjalizacji zakłada, że na trzech poziomach handlowych o powierzchni blisko 3,5 tysiąca metrów kwadratowych, pojawi się jeden duży najemca.

Deweloper przewiduje, że projekt przebudowy Krakusa zakończy się w czwartym kwartale 2012 roku. Oprócz modernizacji krakowskiej kamienicy, w której mieści się DH Krakus, firma CDI prowadzi jeszcze dwie inwestycje: budowę CH Supersam w Katowicach oraz Pasażu Victoria w Lublinie.

Strategia firmy CDI przewiduje: aktywny rozwój i modernizację posiadanych obiektów, w celu zwiększania i poprawy jakości powierzchni handlowej; nabywanie nowych nieruchomości miejskich z potencjałem rozwojowym; nieustanne zwiększanie wartości posiadanego portfela, poprzez działania marketingowe, poprawę pozycjonowania obiektów, optymalizację struktury najemców, a także okresowe przebudowy i modernizacje oraz sprzedaż (całkowita lub częściowa) obiektów o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w celu finansowania zakupu nowych obiektów i rozwoju posiadanego portfela.

Firma deweloperska Centrum Development & Investments będzie wystawcą Targów i Konferencji Nieruchomości Handlowych i Inwestycji Shopping Center Forum & Trade Fair, które odbędą się 8-9 września 2011 roku w warszawskim hotelu Hilton.