Centrum Handlowe Felicity w Lublinie

– W ostatnim czasie podpisaliśmy umowy m.in. z: New Yorker, Top Secret, Office Shoes, Bagatt, Olsen, Lanoro, Parfois, Olimp, Hi Mountain oraz Światem Spinek. Wkrótce będziemy informować o kolejnych nowych najemcach – dodaje Daniel Słuchocki.

Salon New Yorker w rzeszowskim City Center będzie dwupoziomowym lokalem o powierzchni 1,3 tysiąca metrów kwadratowych. – To największy sklep tej marki w regionie. Podobnie jak butik Top Secret, który zajmie 390 metrów kwadratowych – powiedział Daniel Słuchocki. Powierzchnie handlowe w obiekcie wynajęły także firmy, które w mieście pojawią się po raz pierwszy: Bagatt, Olsen i Lanoro.

Budynek City Center Rzeszów powstaje w ścisłym centrum miasta na 3-hektarowej działce. Będzie miał 135 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i 45 metrów wysokości. Część handlowa budynku zajmie trzy najniższe kondygnacje, gdzie pojawi się ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Nad nią powstaną dwa poziomy parkingów na 1,2 tysiąca aut. Dodatkowo, w ramach przedsięwzięcia, w budynku będą funkcjonować: hotel ze 130 pokojami w standardzie trzech gwiazdek, centrum konferencyjne, powierzchnie biurowe klasy A, klub fitness, klatki do squasha, spa oraz kino Helios. Inwestorem i deweloperem obiektu jest firma Star Europa. Planowane otwarcie centrum to jesień 2012.