Manufaktura w Łodzi

18 czerwca oferta Manufaktury została powiększona o dwa sklepy. W tym dniu został otwarty salon z odzieżą damską, Taranko. Na potrzeby sklepu wynajęto powierzchnię 156 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze galerii.

W tym samym czasie w łódzkim centrum działać zaczął również salon włoskiej firmy Marella, należącej do MaxMara Fashion Group. Sklep tej sieci funkcjonuje w lokalu o powierzchni 67 metrów kwadratowych.

Natomiast trzy dni wcześniej, 15 czerwca, do Manufaktury weszły Coyoco i Le Mac. W salonie pierwszej marki klienci znajdą torby i akcesoria galanteryjne. Sklep działa na powierzchni 41 metrów kwadratowych, a można go odnaleźć na parterze centrum handlowego. Na tym samym poziomie w Manufakturze znajduje się również salon Le Mac. Zajmuje przestrzeń 158 metrów kwadratowych. W sklepie prowadzona jest sprzedaż męskiej odzieży takich marek jak Camel Active, Trek&Travel, Hattric czy Mephisto.

Nowością jest również otwarcie salonu Andy Fashion. W Manufakturze obecny jest on od 11 czerwca i zajmuje lokal o powierzchni 61 metrów kwadratowych. Dostępne są tu wyroby skórzane – kożuchy, kurtki, marynarki, dodatki modowe, produkowane z surowców sprowadzanych głównie z Włoch i Hiszpanii.