Umowę najmu lokalu w Blue City podpisali właściciele spółki Prima Moda, która na polskim rynku działa już od około 20 lat. Firma zarządza siecią sklepów obuwniczych i galanteryjnych. W kraju funkcjonuje już blisko 40 jej salonów, które otwierane są najchętniej w galeriach handlowych.

Sklepy sieci są obecne między innymi w Sferze w Bielsko-Białej, w Focus Parku w Bydgoszczy, Galerii Agora w Bytomiu, Centrum Handlowym Klif w Gdyni, Forum w Gliwicach czy Galerii Echo w Kielcach. Bezpośredni dostęp do asortymentu Prima Mody mają również mieszkańcy Gdańska, Koszalina, Legnicy, Lublina, Łodzi, Płocka, Poznania, Rzeszowa, Szczecina czy Zielonej Góry. Prima Moda dostępna jest również w stolicy, gdzie firma otworzyła do tej pory cztery punkty handlowe. Klienci mogą je odnaleźć w Arkadii, Galerii Mokotów, Centrum Handlowym Targówek. Teraz sieć dostępna jest również w Blue City – centrum, które łączący funkcje: handlową, rozrywkową i biurową.

Blue City ma ogółem około 185 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, z czego całkowita powierzchnia najmu wynosi około 65 tysięcy metrów powierzchni handlowej. W centrum handlowym znajduje się ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych.