Wnętrze Galerii Handlowej Sky Tower

Na trzech poziomach i 25 tysiącach metrów kwadratowych Galerii SKY TOWER znajdą się sklepy, restauracje, punkty usługowe i rozrywkowe. W obiekcie przygotowano parking na 1 500 miejsc. Galeria będzie gotowa w II kwartale 2012 roku.

Parter centrum zajmą salony o dużych powierzchniach znanych marek takich jak: C&A, Reserved oraz supermarket Piotr i Paweł. Na tym poziomie znajdą się również topowe marki, wśród nich: Monnari, Mohito, Top Secret, Tatuum, Apart czy elegancki sklep z zegarkami Chrono. Powstaną również punkty usługowe typu: pralnia, fryzjer, poczta, biuro podróży, apteka i drogeria oraz liczne restauracje i kawiarnie, m.in.: Starbucks i Coffee Heaven. Część z nich będzie posiadać niezależne wejścia od ulicy Powstańców Śląskich. Lokale będą czynne długo po zamknięciu Galerii – w ten sposób zostanie przywrócony bulwarowy charakter ulicy.

Na pierwszym poziomie powstaną salony obuwnicze i sportowe. Nie zabraknie tu również marek modowych np.: Eva Minge Story. Na tej kondygnacji znajdzie się też nowoczesne kino 5D oraz obszerna strefa food court z restauracjami, barami szybkiej obsługi i pubami oraz multimedialną strefą rozrywki, która będzie atrakcją dla klientów Galerii.

Poziom drugi to raj dla osób aktywnych i lubiących ruch. Na ponad 3 tysiącach metrów kwadratowych znajdzie się nowoczesny fitness z saunami, pole golfowe, SPA oraz centrum rehabilitacji.

Galeria Handlowa SKY TOWER zlokalizowana jest przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu, czyli w miejscu o tradycjach kupieckich. W przeszłości Trakt Świdnicki pełnił rolę jednej z głównych arterii miasta. Galeria Handlowa, która powstanie w tym miejscu połączy tradycję kupiecką z nowoczesnych handlem.

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jedyne tego typu w Polsce, zaplanowane w Galerii SKY TOWER wprowadzą nowy wymiar komunikacji z odwiedzającymi. Zgodnie z przyjętą ideą nowoczesności w obiekcie zostanie zastosowanych wiele nowatorskich, multimedialnych i praktycznych rozwiązań. W myśl idei „miasta w mieście” Galeria zaproponuje bogatą ofertę handlową, rozrywkową i rekreacyjną oraz wszechstronny wachlarz usług. – W zgodzie z tradycją i historią miejsca tworzymy nową jakość, głęboko wierząc w to, że uda nam się przyczynić do odbudowy dawnej świetności ulicy Powstańców Śląskich. Liczymy na to, iż to miejsce pozytywnie zaskoczy i przysporzy wiele radości wszystkim Wrocławianom oraz gościom odwiedzającym nasze miasto – mówi Małgorzata Danek ze SKY TOWER.