Aktualnie firma poszukuje przedsiębiorców, chcących w Złotej Podkowie otworzyć drogerię, sklepy z odzieżą „popularną” czy obuwiem, salon z zabawkami, wyposażeniem wnętrz lub salon meblowy. Miejsce znajdzie się również pod salonik prasowy oraz sklep zoologiczny. Dodatkowo, koncepcja komercjalizacji powierzchni handlowej w obiekcie zakłada stworzenie przestrzeni dedykowanej najemcom z branży gastronomicznej – Rafin chętnie podejmie zatem współpracę z właścicielami lub franczyzobiorcami sieci restauracyjnych i kawiarni.

W sumie w galerii planuje się otwarcie 30 punktów handlowo-usługowych, których oferta będzie się uzupełniać i tym samym tworzyć wygodne centrum zakupowe.

Jak informują przedstawiciele firmy Rafin, wolne lokale posiadają dostęp do pełnej infrastruktury telekomunikacyjnej i mediów. Poszczególne powierzchnie można ze sobą połączyć lub zaaranżować wg indywidualnych potrzeb.

Galeria "Złota Podkowa" to kompleks lokali handlowo-usługowych, położony na nowo wybudowanym osiedlu z docelowo 960 mieszkaniami w 15 budynkach. Galeria jest zlokalizowana na pierwszej kondygnacji budynków przy ul. Zwycięskiej. Łączna powierzchnia galerii to 4200 metrów kwadratowych. Zasięg oddziaływania – 120 tysięcy osób.

Rafin jest jedną z wrocławskich spółek deweloperskich. Firma została utworzona w 2000 roku.