Silesia City Center po rozbudowie

Rekrutacja do sklepów i punktów usługowych, które znajdą się w nowej części centrum handlowego, ruszy już za dwa miesiące. W galerii pojawi się około 60 sklepów. Kolejne salony to także nowe miejsca pracy, przede wszystkim w charakterze sprzedawcy. – Każdy ze sklepów będzie rekrutował we własnym zakresie. Informacje o dostępnych stanowiskach  będą pojawiały się na popularnych portalach rekrutacyjnych, a także w prasie. I tam przede wszystkim należy ich szukać – mówi Dominika Musialik, marketing manager Silesia City Center.

Wśród sklepów, które pojawią się jesienią w Silesia City Center będą: Van Graaf, La Mania, H&M, Massimo Dutti, Stradivarius, Smyk Megastore, Cubus, KappAhl, Lacoste, EXIsport. – Wiele z tych firm ma opinię solidnego pracodawcy, dającego bogate doświadczenie zawodowe. Dla przykładu H&M na całym świecie zatrudnia ponad 74 tysięcy osób. Grupa Inditex, do której należą między innymi Zara i Massimo Dutti – ponad 100 tysięcy – mówi Musialik.

Prace budowlane na terenie Silesia City Center potrwają do jesieni 2011 roku. Galeria zwiększy powierzchnię z 66 do 86 tysięcy metrów kwadratowych. Inwestorem rozbudowy obiektu jest obecny właściciel Silesia City Center – Immofinanz Group.