Galeria Venus w Świdniku

Wiosną przyszłego roku w Galerii Venus swój sklep o powierzchni 520 metrów kwadratowych otworzy Reserved – marka należąca do grupy LPP. Nowym najemcą został także House – kolejny brand z portfolio LPP. W obiekcie powstanie lokal o powierzchni 170 metrów kwadratowych. W centrum będzie również funkcjonować butik Triumph oraz lokalna perfumeria Astor. W gronie dotychczasowych najemców są już Stokrotka, Rossmann i Euro AGD RTV. Wymienione marki zajmą lokale o łącznej powierzchni ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych. Retail Concept jest w trakcie zaawansowanych rozmów z kolejnymi firmami.

– Najemców przyciąga zarówno standard nowego obiektu, jak i rosnący potencjał lokalnych rynków. Rynki handlowe w średnich i małych miastach nie są jeszcze nasycone, co pozwala najemcom korzystać z efektu „bycia pierwszymi” – mówi Anna Fabianowska, Leasing Manager w firmie Retail Concept.

Aktualnie w Galerii Venus w podlubelskim Świdniku znajduje się łącznie 40 lokali, rozlokowanych na trzech kondygnacjach budynku. Cały czwarty poziom został nieodpłatnie oddany w użytkowanie Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku. Obiekt ma 6,5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni GLA. Po rozbudowie metraż budynku osiągnie 11 tysięcy metrów kwadratowych.