Salon Denique w Magnolia Park we Wrocławiu

Lokal liczący 1 455 metrów kwadratowych znajdzie się na parterze parku handlowego, którego łączna powierzchnia wyniesie 44 tysięcy metrów kwadratowych. Obiekt powstaje w Modlniczce pod Krakowem.

C&A to sieć ponad 1200 renomowanych sklepów odzieżowych, zatrudniająca blisko 34 000 pracowników w 19 krajach europejskich. Dziś sklepy C&A zlokalizowane są w Austrii, Belgii, Chorwacji, Czechach, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, w Portugalii, Rosji, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, na Węgrzech, we Włoszech i Polsce. Do C&A należą takie marki, jak: Angelo Litrico, Clockhouse, Jinglers, Palomino, Westbury, Yessica i Your Sixth Sense.

Futura Park Kraków będzie nowoczesnym obiektem handlowym, który połączy funkcje parku handlowego z centrum outlet. Kompleks pomieści szeroką ofertę sklepów różnych branż: odzieżowej, obuwniczej, drogeryjnej, wyposażenia wnętrz oraz RTV i AGD. Zostanie ona uzupełniona o ofertę punktów usługowych i kawiarni.

Obiekt o łącznej powierzchni 44 tysiące metrów kwadratowych będzie największym centrum outlet w portfolio firmy Neinver Polska. Będzie równocześnie pierwszym takim centrum w regionie Małopolski.
Futura Park Kraków składać się będzie z dwóch niezależnych, ale uzupełniających się części – strefy mody oraz strefy wygodnych zakupów. Powierzchnia handlowa obiektu licząca 22 tysiące metrów kwadratowych, pomieści około 120 sklepów polskich i międzynarodowych marek z cenami obniżonymi przez cały rok od 30 do 70 procent. Na pierwszym piętrze znajdzie się Factory Kraków, które zaoferuje klientom produkty takich marek jak Tommy Hilfiger, Benetton i Cerro Torre, Franco Feruzzi, Lancerto czy Giacomo Conti.
Na parterze powstanie strefa wygodnych zakupów – park handlowy o powierzchni 20 tysięcy metrów kwadratowych. To właśnie w tej strefie swój salon otworzy C&A. Wejścia do Factory Kraków, jak i do parku handlowego będą dostępne z poziomu parkingu liczącego 1400 miejsc.

Koncept Futura Park – formułę handlową łączącą centrum outlet i park handlowy – wprowadził inwestor, firma Neinver. Kluczową inwestycją zrealizowaną przez Neinver jest poznańska Galeria Malta – największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce. W 2009 Neinver rozpoczął swój największy projekt – przebudowę dworca kolejowego w Katowicach. Inwestycja obejmuje modernizację budynku dworca oraz układu komunikacyjnego wokół, budowę kompleksu handlowo-biurowego, a także podziemnego dworca autobusowego.