System zainstalowany na parkingu rzeszowskiego centrum poinformuje klienta o ilości wolnych miejsc. Następnie sygnalizatory świetlne LED powiadomią go o wolnych miejscach w danej alejce. Sygnalizatory za pomocą różnych kolorów mogą wskazywać miejsca specjalnego przeznaczenia jak: miejsca dla niepełnosprawnych, matek z dziećmi, miejsca krótkiego postoju itp.

System parkingowy zastosowany w Millenium Hall wykorzystuje technikę LED, która oprócz wysokiej trwałości cechuje się energooszczędnością. Ponadto zastosowanie systemu parkingowego już w trakcie eksploatacji powoduje ograniczenie do minimum emisji spalin przez samochody poruszające się po parkingu.

Otwarcie Millenium Hall zaplanowano na październik br. Centrum będzie mieć 110 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni całkowitej, na której znajdzie się około 250 sklepów, w tym 30 wielko- i średniopowierzchniowych. Centrum zlokalizowane jest przy głównej arterii handlowej Rzeszowa – skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej, na największym pod względem liczby mieszkańców osiedlu Nowe Miasto. Do tej pory powierzchnie handlowe w obiekcie wynajęły takie firmy jak m.in.: H&M, Sephora, Claire’s, Intersport, Bandolera, Swiss, CCC. Inwestycja jest realizowana przez Grupę CMP oraz Dekra Construction Management sp. z o.o., na zlecenie – należącej do Grupy Marma – firmy Develop Investment sp. z o.o., której prezesem jest Marta Półtorak. Pre-opening Millenium Hall odbędzie się 4 lipca 2011 roku. Swój koncert zagra wówczas Suzanne Vega.