Salon o powierzchni 110 metrów znajduje się na pierwszym piętrze w pasażu. W pobliżu Groovy Kids funkcjonują już trzy lokale z obuwiem dla dzieci: Antylopa, Beppi i Bartek, a także sklepy z odzieżą dziecięcą: Cocodrillo i 5, 10, 15. – Przyjęliśmy taką koncepcję, aby tam zlokalizować kącik dziecięcy – zdradza w rozmowie z portalem Retailnet.pl Izabela Stankiewicz, dyrektor centrum. Groovy Kids zajął z kolei miejsce salonu Świat Zabawy, który przeniósł się na parter.

Właścicielem sklepu Groovy Kids jest Groovy Kids sp. z o.o., której stuprocentowym udziałowcem jest Wojciech Jóźwiak.

Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych otwarć w CH Reduta? – W sprawie dwóch lokali toczą się w tej chwili negocjacje, ale na tym etapie nie chcę ujawniać szczegółów – mówi Stankiewicz.

Centrum handlowe Reduta ma ponad 120 markowych sklepów, liczne restauracje i punkty usługowe oraz olbrzymi hipermarket Carrefour Warszawa. Do najemców galerii należą H&M, Esprit, Vistula, Gatta, Levi’s, KappAhl, Orsay, Reserved, Peek & Cloppenburg, Quiosque, Springfield i inni. Parking ma 1640 miejsc.

Atrium jest firmą inwestycyjną na rynku nieruchomości, która koncentruje się przede wszystkim na inwestycjach w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Firma jest notowana na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 2002 roku. Do działalności operacyjnej w Polsce powołana jest spółka Atrium Poland Real Estate Management, która zarządza portfolio grupy w Polsce i krajach bałtyckich.